FreeTAB 8002 IPS X2 3G+

Tablet MODECOM FreeTAB 8002 IPS X2 3G+ to kompaktowych rozmiarów 8” tablet multimedialny wyposażony w ultraszybki modem 3G oferujący prędkość transmisji danych do 7.2 Mbs. Produkt ten jest idealną propozycją dla osób szukających łatwego w transporcie, mobilnego tabletu z nieograniczonym i ultraszybkim bezprzewodowym Internetem.

 

Wydajny procesor 2-rdzeniowy o częstotliwości taktowania 1.5 GHz

Szybki i bardzo wydajny procesor 2-rdzeniowy o częstotliwości 1.5 GHz umożliwia szybkie działanie aplikacji zainstalowanych na tablecie. Aplikacje takie jak gry, multimedia, programy użytkowe, czytniki e-booków itp. działają szybko i sprawnie dając użytkownikowi wygodne narzędzie do pracy i zabawy.

grafikaSzybki układ graficzny Mali 400-MP Quad Core 4 x 266 MHz
 lddr3
Wydajna pamięć
ram typu DDR3

Zastosowany układ graficzny MALI-400 umożliwia wygodne korzystanie z gier i aplikacji z grafiką 3D.Tablet został wyposażony w 1 GB pamięć RAM typu DDR3, która zapewnia bardzo szybką komunikację urządzeń wewnętrznych zapewniając sprawne i szybkie zarządzanie uruchamianymi aplikacjami.
 l  
 fSzybki i pojemny dysk flash o pojemności 16GB l czytnikCzytnik kart pamięci microSD z obsługą kart SDHC do 32GB
Wbudowany dysk flash o pojemności 16GB zapewnia przechowywanie dużej ilości danych, zdjęć, filmów i różnego rodzaju aplikacji.W bardzo łatwy sposób można powiększyć pamięć wewnętrzną za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSD z obsługą wydajnych i szybkich układów SDHC aż do 32GB.
l

Dwa razy szybszy transfer danych zapewnia wbudowany modem 3G

MODECOM FreeTAB 8002 IPS X2 3G+ został wyposażony w bardzo szybki wewnętrzny modem 3G, który zapewnia doskonałą jakość połączenie z Internetem bez względu na miejsce w którym znajduje się użytkownik.
 Maksymalna prędkość z jaką może pracować moduł to 7.2 Mbs.To dwukrotnie szybciej w porównaniu z dotychczas występującymi na rynku tabletami.Uzyskanie dostępu do sieci przebiega w sposób automatyczny, wystarczy tylko przy wyłączonym tablecie włożyć w odpowiedni slot kartę SIM, a po chwili urządzenie automatycznie skonfiguruje i nawiąże połączenie z siecią. 
 

Kompaktowa ośmiocalówka z wyświetlaczem IPS

MODECOM FreeTAB 8002 IPS X2 3G+ to kompaktowych rozmiarów tablet, wyposażony w ekran o przekątnej ekranu 8". Produkt ten jest idealną propozycja dla tych osób, którzy szukają mobilnego urządzenia, o nieco większym niż 7" ekranem.  Wykonany w technologii IPS ekran, z dużym kątem widzenia i antyrefleksyjną powłoką idealnie sprawdzi się podczas wszelkich, wykonywanych nawet w pełnym słońcu czynności. Dodatkowo zastosowana matryca IPS zapewnia duże kąty widzenia i większą paletę barw z 24-bitową głębią kolorów. Dzięki zastosowaniu tak nowoczesnej matrycy, użytkownik może cieszyć się pięknymi i nasyconymi barwami przeglądając strony internetowe, oglądając filmy lub zdjęcia.

 
 szSpecjalna szklana powierzchnia ochronna l 10Ekran dotykowy typu pojemnościowego
Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa, powierzchnia ekranu została pokryta specjalną szklaną osłoną, która oprócz tego, że chroni ekran przed zadrapaniem, to w dodatku zapewnia wysoki komfort podczas wykonywanych na tablecie czynności.Dodatkowo funkcja 5-punktowego dotyku umożliwia komfortową obsługę urządzenia.  Wyświetlany za pośrednictwem tego ekranu obraz charakteryzuje się wyjątkową ostrością oraz naturalna głębią kolorów, gdyż obsługuje on aż 16, 7 milionów kolorów w pełnym 24-bitowym trybie.
 
w

Komunikacja bezprzewodowa WiFi w trybie 802.11g/n

Najnowszy moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi działający w standardzie 802.11n zapewnia bardzo szybką i bezpieczną komunikację tabletu z punktem dostępowym takim jak router, umożliwiając tym samym wygodne przeglądanie stron internetowych, czy płynne odtwarzanie filmów w jakości HD.
b 

Uwolnij
przestrzeń
wokół siebie
od kabli

luJedno szybkie
złącze komunikacji
przewodowej
USB 2.0
Do tej pory funkcjonowało stwierdzenie, że tablet sprawdza się wyłącznie jako źródło multimedialnej rozrywki. Doskonałe parametry techniczne naszego tabletu wraz z możliwością podłączenia szerokiej gamy akcesoriów, czynią z niego pełnowartościowe narzędzie również do pracy. Dzięki modułowi Bluetooth® możesz podłączyć do swojego tabletu, akcesoria komputerowe, bez pośrednictwa niewygodnych kabli.Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą szybkiego łącza USB 2.0. Złącze jest wyposażone w funkcję OTG za pomocą której tablet współpracuje z urządzeniami takimi jak klawiatura i mysz.
 


Wysokiej jakości złącze wideo typu HDMI w wersji 1.4

h

Tablet wyposażony w wysokiej jakości wejście HDMI w wersji 1.4, które zapewnia bardzo wysoką jakość przesyłanego za pomocą kabla HDMI obrazu bezpośrednio na ekran telewizora. Dzięki takiemu połączeniu tablet staje się przenośnym odtwarzaczem multimedialnym, odtwarzającym filmy HD na ekranie telewizora lub monitora LCD.

Dwa aparaty wysokiej jakości z rozdzielczością 2 Mpix i 0.3 Mpix

Smukła, aluminiowa obudowa kryje dwa aparaty o rozdzielczości 2 Mpix (tył) i 0.3 Mpix (przód). Umieszczony w przedniej części obudowy aparat umożliwia prowadzenie wideokonferencji. Z kolei znajdujący się z tyłu obudowy aparat pozwala użytkownikom na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie filmów.


Wbudowany G-sensor (akcelerometr) z zaawansowaną funkcją 3DWbudowany akcelerometr (G-sensor) pozwoli poczuć się jak prawdziwy pilot odrzutowego samolotu bądź kierowca rajdowy. Manewrowanie urządzeniem w osi poziomej lub pionowej pozwala na bezpośrednie kontrolowanie gier. Zaawansowana funkcja sterowania głosem daje możliwość uruchamiania stron za pomocą wypowiedzianych słów w kierunku mikrofonu.

l

System operacyjny Android w wersji 4.1.1

System operacyjny Android w wersji 4.1.1 JB zapewnia wygodną i przyjemną pracę z urządzeniem oraz dostęp za pomocą zainstalowanej usługi Google Play do tysięcy darmowych aplikacji dzięki którym tablet staje się wygodnym narzędziem do pracy i zabawy. Urządzenie w momencie zakupu posiada szereg zainstalowanych aplikacji takich jak Youtube do odtwarzania filmów, aplikacja do odtwarzania filmów HD, do odtwarzania muzyki w popularnych formatach audio, aplikację Mapy Google do nawigacji po mapach niemalże wszystkich dostępnych miejsc na kuli ziemskiej, przeglądarkę internetową, klienta poczty email oraz szereg innych aplikacji, które z tabletu tworzą wygodne urządzenie do pracy i zabawy. Tablet umożliwia dokonywanie aktualizacji do przyszłych wersji systemu Android za pomocą wbudowanego oprogramowania oraz czytnika kart.


Specyfikacja techniczna

  
 

Akumulator o dużej pojemności 4300 mAh zapewnia użytkownikowi długi czas działania urządzenia bez konieczności częstego ładowania. Duża pojemność zastosowanego akumulatora przekłada się na możliwość wielogodzinnej pracy z użyciem połączenia WiFi, podczas pracy z aplikacjami użytkowymi lub oglądaniu filmów w jakości HD.

Wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium lekka i kompaktowa obudowa o grubości zaledwie  9,3 mm sprawia, że użytkowanie tabletu należy do bardzo komfortowych. Na szczególną uwagę zasługują również wygodnie rozmieszczone przyciski szybkiego dostępu do podstawowych funkcji systemu (power, reset, głośność +/- ).