FreeTAB 9701 IPS

Wydajny procesor o częstotliwości taktowania 1GHz

Szybki i wydajny procesor umożliwiaja sprawne działanie aplikacji zainstalowanych na tablecie. Aplikacje takie jak gry, multimedia, programy użytkowe, czytniki ebooków itp. działają szybko i sprawnie dając użytkownikowi wygodne narzędzie do pracy i zabawy.

Układ graficzny MALI-400 z akceleratorem 3D

Zastosowany układ graficzny MALI-400 umożliwia szybkie działanie aplikacji i gier wykorzystujących zaawansowaną grafikę 3D.

Wydajna pamięć ram typu DDR3

Wbudowana pamięć ram typu DDR3 zapewnia bardzo szybką komunikację urządzeń wewnętrznych zapewniając sprawne i szybkie zarządzanie uruchamianymi aplikacjami.

Szybki i pojemny dysk flash o pojemności 8/16GB

Wbudowany dysk flash o pojemności 8/16GB zapewnia przechowywanie dużej ilości danych, zdjęć, filmów i różnego rodzaniu aplikacji

Czytnik kart pamięci microSD z obsługą kart SDHC do 32GB

Pamięć wewnętrzną można w bardzo łatwy sposób powiększyć za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSD z obsługą wydajnych i szybkich układów SDHC aż do 32GB

Najlepsza na rynku matryca typu IPS

Zastosowany ekran IPS zapewnia duże kąty widzenia i większą paletę barw z 24-bitową głębią kolorów. Dzieki zastosowaniu tak nowoczesnej matrycy, użytkownik może cieszyć się pięknymi i nasyconymi barwami przegladając strony internetowe, oglądając filmy lub zdjęcia.

Szklana powłoka ochronna zapewniająca wygodne użytkowanie

Zastosowany ekran posiada szklaną osłonę, która umożliwia wysoki komfort użytkowania i odpowiednio chroni ekran

Tryb multitouch pięciopunktowy

Zaawansowany tryb 5-punktowego multitouch zapewnia obsługę do 5-punktów jednocześnie, dzięki czemu można używać jednocześnie 5 palców do obsługi programów i aplikacji.

Duży zasięg komunikacji bezprzewodowej WiFi

Najnowszy moduł komunikacji bezprzewodowej WiFi działający w standardzie 802.11n zapewnia bardzo szybką i bezpieczną komunikację tabletu z punktem dostępowym takim jak router, zapewniając wygodne przeglądanie stron internetowy, płynne odtwarzanie filmów w jakości HD.

Dwa szybkie złącza komunikacji przewodowej USB 2.0

Komunikacja z komputerem za pomocą szybkiego łacza USB 2.0, dwa wbudowane złącza micro-usb z których jedno wyposażone w obsługę OTG za pomocą którego tablet współpracuje z modemami 3G, tunerami DVB-T oraz urządzeniami wskazującymi takimi jak klawiatura i mysz.

Wysokiej jakości złącze wideo typu HDMI w wersji 1.4

Zaawansowane złącze HDMI w wersji 1.4 zapewnia bardzo wysoką jakość przesyłanego obrazu z tabletu do telewizora za pomocą kabla HDMI, dzięki takiemu połączeniu nasz tablet staje się przenośnym odtwarzaczem multimedialnym odtwarzającym filmy HD oraz zdjęcia na ekranie telewizora LCD.Dwa aparaty wysokiej jakości z rozdzielczością natywną 2 Mpix

Tablet został wyposażony w dwa wysokiej jakości aparaty o rozdzielczości natywnej 2 Mpix. Aparat zamontowany w części frontowej umożliwia prowadzenie wideokonferencji za pośrednictwem darmowych aplikacji takich jak np. Skype, natomiast aparat umieszczony w tylnej części urządzenia umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej jakości.

Bardzo czuły mikrofon umożliwiający sterowanie funkcjami głosowymi

Zaawansowana funkcja sterowania głosem daje możliwość uruchamiania stron za pomocą wypowiedzianych słów w kierunku mikrofonu.

Ciesz się ulubioną muzyką zawsze i wszędzie!

Teraz możesz cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem bez względu na miejsce w którym się znajdujesz. Wbudowane 3,5-calowe wejście audio typu mini-jack pozwala podłączyć do urządzenia słuchawki stereo oraz głośniki, tym samym czyniąc z naszego tabletu przenośny odtwarzacz plików muzycznych

Wbudowany G-sensor (akcelerometr) z zaawansowaną funkcją 3DWbudowany G-sensor inaczej nazywany akcelerometrem umożliwia sterowanie ekranem za pomocą odpowiedniego kąta nachylenia tabletu, użytkownik dostaje możliwość ustawiania ekranu w pionie lub w poziomie poprzez odpowiednie ustawienie tabletu dłonią, tak samo ma możliwośc sterowania gestami dłoni w grach oraz programach wykorzystujących funkcję akcelerometru.

Wydajny i intuicyjny system operacyjny Android w wersji 4.0.3 ICS

System operacyjny Android w wersji 4.0.3 (Ice Cream Sandwich) zapewnia wygodną i przyjemną pracę z urządzeniem oraz dostęp za pomocą zainstalowanej usługi Google Play do tysięcy darmowych aplikacji dzieki którym tablet staje się wygodnym narzędziem do pracy i zabawy. Urządzenie w momencie zakupu posiada szereg zainstalowanych aplikacji takich jak facebook do komunikacji społecznościowej, youtube do odtwarzania filmów, aplikacja do odtwarzania filmów w jakości HD, aplikacja do odtwarzania muzyki w popularnych formatach typu mp3, wav itp., aplikację Mapy Google do bardzo wygodnej nawigacji po mapach niemalże wszystkich dostępnych miejsc na kuli ziemskiej, aplikację do przeglądania internetu, obsługi poczty mail oraz szereg innych aplikacji, które z tabletu tworzą wygodne urzadzenie do pracy i zabawy. Tablet umożliwia dokonywanie aktualizacji do przyszłych wersji systemu Android za pomocą wbudowanego oprogramowania oraz czytnika kart.

Specyfikacja techniczna

Akumulator o pojemności 7000 mAh zapewnia użytkownikowi długi czas działania urządzenia bez konieczności częstego ładowania z gniazdka 230V. Duża pojemność zastosowanego akumulatora przekłada się na możliwość wielogodzinnej pracy z użyciem połączenia WiFi, podczas pracy z aplikacjami użytkowymi lub oglądaniu filmów w jakości HD.Obudowa wykonana z aluminium daje bardzo duży komfort użytkowania oraz umożliwia bezpieczny transport urządzenia. Wygodnie umieszczone przyciski szybkiego dostępu do podstawowych funkcji systemu (power, reset, return, home, menu)